Історія компанії

Компанія ЕСТ ЕТУАЛЬ ГРУП була створена 02 лютого 2009 року.

В серпні 2009 році відбувся перший випуск косметичної продукції тм Est Etoile на основі лікувальної грязі затоки Сиваш. В 2010 році компанія отримала свідоцтво на знак для товарів та послуг Est Etoile. 25.02.2011 – отримано свідоцтво на знак для товарів і послуг Natural Therapy.

Червень 2011 – випуск першої партії концентрованого безфосфатного прального порошку на основі натурального мила Natural Therapy® (унікальна розробка українських технологів), тм Proprete – чистота, безпека, екологічність!

Червень-серпень 2011 – Закладено основи формування власної зовнішньої служби – мережі регіональних представників.

Серпень 2011 – переведення виробничої бази в Кагарлицький р-н, Київської обл.

12.09.2011 – компанія отримала свідоцтво на знак для товарів і послуг Proprete.

Лютий 2012 – початок введення прального порошку тм Proprete в торгові мережі України.

В 2013 році в результаті проведених досліджень та отриманих відгуків від споживачів була змінена та покращена формула пральних порошків тм Proprete.

З початком Російської збройної агресії проти України (з 2014) компанія ЕСТ ЕТУАЛЬ ГРУП активно приймає участь в допомозі українським військовим на фронті та в госпіталях.

Жовтень 2014 року – випуск і початок продажів рідких засобів для прання тм Proprete.

З 2014 року компанія являється учасником каталогу українських виробників “Зроблено в Україні”.

14.09.2015 – відбувся вихід на ринок Засобів для миття посуду тм Proprete.

2016 рік – Перемога в рейтинговому дослідженні Конкурсу «Фаворити Успіху» 2015 року –  Фаворит Експертів — 2015 у категорії «Екологічний пральний порошок».

В 2016 році випуск економ-серії безфосфатних пральних порошків тм Господиня та вихід один за одним засобів для миття посуду в посудомийних машинах РROPRETE Brilliant (порошок, ополіскувач), а також у продажі з’явився ексклюзивний засіб від тм Proprete – Засіб для миття посуду з лікувальною гряззю Proprete Maxi Clean.

З 2016 року Підтримуємо Національну програму «Усвідомлене батьківство», яка проводиться з 1 грудня 2014 року в рамках Меморандуму про співпрацю МОЗ України, зокрема підтримка роздруківки та безкоштовного розповсюдження медичної карти «Історія розвитку дитини» та видання «Посібника про найщасливішого малюка», яке безкоштовно розповсюджується серед вагітних і батьків з дітьми до 1 року в рамках проведення даної програми.

В 2017 році розпочато випуск та продажі засобів для прибирання тм Proprete (Засіб для миття кухні універсальний Proprete Kitchen, Рідкий засіб для миття посуду в посудомийних машинах СуперКонцентрат Proprete Brilliant, Засіб для миття ванної кімнати універсальний Proprete Bathroom, Засіб для миття хромованих поверхонь Proprete Chrome).

09.03.2017 – Згідно комплексних досліджень Інституту медицини праці Національної академії медичних наук України визнано, що пральний порошок для прання дитячих речей, рідкий засіб для прання дитячих речей, засіб для миття дитячого посуду тм Proprete є: Не алергенними, Відсутня шкіро-подразнююча дія, Не токсичними, Безпечними для прання дитячих речей/ миття дитячого посуду

08.06.2017 – компанія є призовим спонсором церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2016» (кращих торгових марок споживчих товарів і послуг України, столичних закладів, ЗМІ а також нових зірок шоу-бізнесу).

25.09.17 – отримано свідоцтво на знак для товарів і послуг Господиня.

2018 рік – Перемога в рейтинговому дослідженні Конкурсу «Фаворити Успіху» 2017 року – Фаворит Експертів — 2017 у категорії «Універсальний миючий засіб».

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? ОТРИМАЙТЕ ШВИДКУ ВІДПОВІДЬ!
Back to top